First Time Kalem Mat Ruj / No : 207

Merhaba sevgili ailem. Yıllardır bitip tükenmeyen bordo ruj sevdamın yerini son zamanlarda nude rujlar aldı. Aslında aldı demek yerine nude rujları günlük makyajlarımda daha çok kullanır oldum desem daha doğru olur. Çünkü bordonun rengi de ayrıdır bende. ☺ Neyse bugünde yine nude ruj koleksiyonuma son katılan First Time Kalem Mat Rujlardan birini inceleyeceğiz.

first-time-kalem-mat-ruj

First Time Kalem Mat Rujlardan bendeki 207 numaralı rengi. Asansörlü formda değil yani kalemtraşla açılan formülde. 207 Numara; içerisinde şeftalilik barındıran hoş bir nude tonu.

first-time-kalem-ruj-207first-time-kalem-ruj

Kremsi / mat yapıya sahip. Dudakları kurutmayan matlardan. Zaten son zamanlarda likit mat rujlardan sıkılmış durumda olduğumuz için sürekli bu rujları kullanıyorum. Kalıcılığı için ise lipstick rujlarla aynı kalıcılıkta diyebilirim. Buğday tenli olduğum için kendime de çok yakıştırıyorum bu tonları. Aslında bu renk beyaz tenler ve esmer tenlerde dahil olmak üzere tüm cilt tonlarına yakışır diye düşünüyorum.

first-time-kalem-matrujfirst-time-kalemmat-ruj

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Markaya ait kullandığım diğer ürünleri incelemek isterseniz First Time Kozmetik Ürünleri İncelemesi yazıma tıklayabilirsiniz.

Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın