Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey / Japon Kiraz Çiçekleri

Merhaba sevgili ailem. Geçen aylarda yaptığım Rossmann alışverişimde belli miktardaki alışverişlere kasa arkası ürünler indirimli fiyata geliyordu. Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey de yanılmıyorsam 10,00 TL civarlarında falandı. Daha öncesinden de aklımda olduğu ve denemek istediğim için bunu da aldım. Farklı çeşitleri de vardı fakat benim çiçek kokularına karşı bir zaafım olduğu için Japon Kiraz Çiçekleri kokusunu tercih ettim.

febreze-hava-ferahlatici-sprey-japon-kiraz-cicekleri

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey / Japon Kiraz Çiçekleri

Odama sıkıp yorumlarımı mis gibi kiraz çiçekleri kokusuyla yazıyorum şimdi. ☺ Ürün 300 ml’lik sprey formda bir şişede. Ben genelde mutfak için kullansam da bazı zamanlarda oturduğumuz odada da kullanabiliyorum. Mutfakta kızartma yaptıysam yada yoğun bir yemek kokusu varsa bir fıst Febreze kokuyu anında bastırıyor.

febreze-hava-ferahlatici-sprey

Ve kokusu gayet kalıcı. Hemen uçup gitmiyor. Benim gibi yemek kokularına karşı hassasiyeti olanlar için ideal. Tabii ben oda spreylerini sıkmadan önce her zaman mutfağımdaki pencerelerimi açıp havalandırmayı da ihmal etmiyorum. Kokunun üzerine direkt sıkmıyorum hiçbir zaman. Bu bitince diğer çeşitlerini de denemek istiyorum. Çok memnun kaldım. Bittikçe alabilirim hatta. Yorumlarım şimdilik bu kadar. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın