Febreze Araba Kokusu

Herkese merhaba güzel ailem. Sezer (eşim) Bey araba kokularında çokça pimpirikli biri olduğu için hangis marka denediyse hiçbirini beğenemiyordu. Gerçi koku hassasiyeti konusunda benim de ondan kalır yanım yok. Özellikle hamilelğimde koku hassasiyetim iyice artmıştı. Ne deodorant ne parfüm sıkabiliyordum. Arabaya binince de hangi koku varsa hemen kaldırıyordum.

febreze-araba-kokusu

Fakat Sezer Febreeze araba kokusunu keşfettikten sonra bir rahatladık. Genellikle çiçekli olanı kullanıyorduk. Sanırım ismi “Bahar esintisiydi“. Şimdilerde de “Dağ Esintisi” olanına dadandık. İkisinin de ağır baygın kokusu yok. Araba içerisindeki kötü kokuları temizliyor hissi bırakıyor.

Genel olarak vaatleri arasında da şunlar var.

Febreze Araba Kokusu, çoğu araba kokusunun aksine, kötü kokuları gerçek anlamda yok eder ve, aracınızda güzel, ferah bir koku bırakır. Aracınızın havalandırmasına kolayca takılan, küçük, şık bir araba kokusudur ve yeni, benzersiz koku giderme teknolojisi sayesinde, yiyecek, evcil hayvan, sigara veya çöp gibi, en inatçı kokuları dahi yok ederek aracınızdaki havayı ferahlatır.

Biz çok memnunuz.♥

febreze-araba-kokusu-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın