Farmasi Zen Maskara

Herkese merhaba sevgili ailem. Hakkında çok fazla övgü okuduğum, duyduğum Farmasi Zen Maskara‘yı sonunda bende denedim. İncelemeye başlamadan önce ufak bir not eklemem lazım. Farmasi ürünleri sipariş verebileceğiniz yada üye olabileceğiniz güvenilir bir sayfa arıyorsanız o kişi bizzat benim.☺ Yazımın sonunda bırakacağım linklere tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.♥

farmasi-zen-maskara

Zen maskaranın fırçası silikon yapıda. Fırça yapısı ince olduğu için tüm kirpiklerimi dipten uca iyice kavrıyor. İlk zamanlarda yapısı biraz ıslak geliyor. Ama zamanla oturuyor. Zaten fırçası çok büyük olmadığı için sürerken sağa sola pek bulaşmıyor.

farmasi-zen-rimelzen-maskara

Maskaranın kirpiklerimde duruşu bu şekilde. Normal şartlarda kirpiklerim uzundur fakat farklı maskaralar kullandığım zaman fotoğraflarda asla bunu yansıtamam. Şimdiye kadar kullandığım Farmasi maskaralarda ise garip ve çok güzel bir şekilde maskaranın kirpiklerimde duruşunu fotoğraflarda yansıtabiliyorum. Mesela yine Extreme Curl maskarası da bu anlamda Farmasi’nin en sevdiğim maskaralarından biri.

Zen maskara kirpiklerimi tek tek ayırıp, uzatıyor. Uzatma konusunda oldukça başarılı bir maskara. Kirpiklerime çok fazla hacim verdiğini söyleyemem ama dip kısımlardaki minicik kirpiklerimi bile kaldırıp uzatmasını çok sevdim. Gün içerisinde dökülme, akma, bozulma yapmıyor. Uygun fiyatlı en güzel maskaralardan biri bence. Tavsiye ederim.♥

farmasi-zen-maskara-

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın