Farmasi Vice Brown Far Paleti

Merhaba sevgili ailem. Bugün aldığımdan bu yana hemen hemen her makyajımda kullandığım Farmasi Vice Brown Far Paleti‘ni inceleyeceğiz. Farmasi’nin birçok farklı çeşit ve renklere sahip far paletleri olsa da içlerinde tamamiyle bana hitap ettiğini düşündüğüm far paleti Vice Brown olduğu için ilk olarak bunu almak istedim. Bakalım ilerleyen zamanlarda koleksiyonuma hangileri katılacak? ☺ Şimdilik biz Vice Brown’ı inceleyelim.

farmasi-vicebrown-far-paleti

Hem günlük, hem gece makyajlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir far paleti arayışındaysanız bu palet tam size göre. Çünkü içerisindeki tonlar hem gündüz makyajına uyum sağlayan, hemde gece makyajlarına uyum sağlayan tonlardan oluşuyor.

farmasi-vicebrown-farpaletifarmasi-vicebrown-eyeshadow

Palette toplamda 3 renk bulunuyor. Bunların ikisi mat ve biri sedefli. Sol baştaki sedefli renk içerisinde gri yansımalar barındıran hafif sütlü kahve diyebileceğim hoş bir ton. Biri tarçın renginde, diğeri ise acı kahve. İkisi de mat. Yapıları ise yumuşacık… Mat farlarında dağılması gayet iyi. Pigmentleri de çok başarılı. Beklediğimden çok daha iyiler hemde…

farmasi-vicebrownfarmasi-vicebrown--farpaletifarmasi-far-paletleri

Benim bu paletle sıklıkla yaptığım makyaj da bu şekilde. Ortadaki tarçın rengini kris bölgesine sürüp geçiş rengi yapıyorum. Sağdaki acı, soğuk kahveyi kuyruk diplerime biraz sürüp dağıtıyorum. Son olarak da sedefli rengi tam göz kapağımın ortasına sürüyorum. Alt kirpik diplerime de mat renkleri karıştırıp sürüyorum. Tamamdır!♥

farmasi-vice-brown-eyeshadowfarmasi-vicebrown-farpaleti-vicebrown-farpaleti

Bu makyaj gündüz makyajlarına da, gece makyajlarına da güzel yakışıyor. Seviyorum merkez!☺♥

Eğer sizde Farmasi Far Paletlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın