Farmasi VFX PRO Fondöten & Makyaj Bazı

Merhaba sevgili ailem. Farmasi VFX PRO Camera Ready Fondöten & Makyaj Bazı hakkında o kadar çok olumlu yorum okudum ve o kadar çok övgü dolu sözler duydum ki bu ikiliye daha fazla karşı koyamadım. Zaten Farmasi danışmanı olduğum için ürünlerimi indirimli alıyorum. “Neden daha çok bekleyeyim ki?” dedim. Hadi o zaman bu harikalar ötesi iki ürünü incelemeye çok geçmeden başlayalım…

VFX PRO CAMERA READY FONDÖTEN

Cildi bir bütün olarak örterek, cilde gelen ışığın yansıma veya gölge yapmasını engeller. Bir fotoğraf filtresi gibi cilt ile bütünleşmiş bir yüzey oluşturur. Işığı dağıtarak kusurların bulanıklaşmasını ve yüzün tamamının kusursuz bir odak noktası olmasını sağlar.

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

VFX PRO CAMERA READY MAKYAJ BAZI

Şeffaf yapısıyla tüm cilt tonlarıyla uyumlu olan VFX BAZ, gözenek ve kırışıklıkları anında gizleyerek ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Uygulama sonrası fondöten sürümünde, diğer göz, kaş, yüz makyaj ürünlerinin kullanımında rahatlık ve cildinizde pürüzsüzlük sağlar. Makyajınızın kalıcılığını arttırarak daha yumuşak, pürüzsüz bitiş sağlar.

Makyaj bazı silikon yapıda. Ben nemlendiricimi sürdükten bir süre sonra fondötenimi sürmeden önce, ince bir tabaka halinde uyguluyorum. Bu makyaj bazı gözenekleri, ince çizgileri kapattığı için ben bu tarz ürünleri genelde tüm yüzümde kullanmak yerine yüzümde gözeneklerin olduğu vs bölgesel olarak ihtiyacım olan yerlerde kullanıyorum. Şöyle ki bu bölgeler genel itibariyle alın ve yanak çevremde oluyor.

farmasi-vfx-pro-camera-ready-makeup-base

25 ml’lik bir tüpte. Şeffaf bir yapısı var. Yüzümde ağırlık yapmıyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi bazdan bölgesel olarak uygulama yaptığım için bir nohut miktarı kadar ürün benim için yeterli oluyor. Özel günler haricinde çok sıklıkla da kullanmadığım için uzun bir süre boyunca bana eşlik edecek gibi görünüyor.

vfx-pro-baz

Fondöten karma ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiş. 50 ml’lik pompalı cam bir şişede. Kullanımı bayağı pratik. 5 farklı ton seçeneği var. Bendeki de “2 Numaralı” olan rengi. Fondötene ait elimde tester da olduğu için şanslıydım. Deneyerek aldım ve 2 numara benim birebir cilt tonuma uyum sağladı. Aşağıda swatchları ve yüzümde duruşunu da göreceksiniz.

farmasi-camera-ready-vfx-pro-fondotenfarmasi-vfx-fondoten-2-numara

Aslında karma bir cilt tipine sahip olmama rağmen mat bitişli fondötenlerden çok hoşlanmadığım için fondöteni almadan önce yani ilk çıktığı sıralarda tereddütte kalmıştım fakat önemli günlerde özellikle gece fotoğraf çekimlerinde ıslak bitişli fondötenler spot ışıklarda güzel çıkmıyor. Mat fondötenlerimi hep birilerine hediye ettiğim için bu tarz fondötenim kalmamıştı. Fırsatı VFX ile değerlendireyim dedim. ☺ Bileğimdeki görselde fondötenin rengi bir tık açık çıkmış. Yüzümdeki duruşunda daha iyi anlayacaksınız diye düşünüyorum.

vfx-pro-fondotenvfx-fondoten

Fondötenin kapatıcılığını daha iyi anlamanız için yüzümde adeta bağımsızlığını ilan eden sivilceli tarafımdan öncesi-sonrası yaparak gösterdim. Kapatıcılığı oldukça iyi. Yapısı kadife gibi yumuşacık. İlk defa bu yapıda bir fondöten kullanıyorum. ♥

farmasi-vfx-fondoten-oncesi-sonrasi

Birde sağ taraftan duruşuna bakalım. ☺ Fondöten yüzümde ASLA AĞIRLIK YAPMIYOR. Gerçekten çok şaşırtıcı. Bazla dahi kullansam fondöteni sürdükten sonra yüzümde hissetmiyorum. Bu mükemmel bir his.!

farmasi-vfx-pro-camera-ready-fondoten

Ve makyajımı tamamlayıp geldim. ♥ Tüm makyaj malzemelerimle birlikte fondötenin yüzümdeki duruşu bu şekilde. Bence çok başarılı! Kullanmaya doyamıyorum desem yeridir. Hem bazını hem fondötenini çok sevdim ben.

farmasi-fondoten-vfx-pro

Sizde Farmasi VFX PRO Fondöten & Makyaj Bazını yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın