Farmasi Vfx Pro Fondöten – 01

Herkese merhaba. Bugün benim Farmasi’den en çok sevdiğim ürünlerden biri olan Farmasi Vfx Pro Fondötenin 01 Numarasını inceleyeceğiz. İlk çıktığı sıralarda VFX PRO MAKYAJ BAZI VE FONDÖTENİ ile birlikte aldığımda yine burada bloğumda ayrıntılı inceleme yazısını yazmıştım. Fakat o 02 numarasıydı. İnceleme yazımı okumak isterseniz TIK TIK…

Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-vfx-pro-camera-ready-fondoten

Vfx Pro Fondötenin 02 numarası bana yaz aylarında bronzlaştığım zamanlarda daha uygun olduğu için kış aylarında haliyle daha açık tonda almam lazımdı. Bende madem çok seviyorum dedim ve 01 numarasını da aldım.

farmasi-vfx-fondotenfarmasi-vfx-pro-fondoten

Fondöten karma ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiş. 50 ml’lik pompalı cam bir şişede. Kullanımı bayağı pratik. 5 farklı ton seçeneği var. Yazımı okumaya devam ederseniz aşağıda swatchları ve yüzümde duruşunu da göreceksiniz.

farmasi-fondotenfarmasi-vfx-pro-fondoten-01

Aslında karma bir cilt tipine sahip olmama rağmen mat bitişli fondötenlerden çok hoşlanmadığım için fondöteni almadan önce yani ilk çıktığı sıralarda tereddütte kalmıştım fakat önemli günlerde özellikle gece fotoğraf çekimlerinde ıslak bitişli fondötenler spot ışıklarda güzel çıkmıyor. Mat fondötenlerimi hep birilerine hediye ettiğim için bu tarz fondötenim kalmamıştı. Fırsatı VFX ile değerlendireyim dedim. Fondötenin bileğimdeki ve yüzümdeki duruşlarını görüyorsunuz.

farmasi-vfx-fondoten-no-01

Fondötenin kapatıcılığını daha iyi anlamanız için öncesi-sonrası yaparak gösterdim. Kapatıcılığı oldukça iyi. Yapısı kadife gibi yumuşacık. İlk defa bu yapıda bir fondöten kullanıyorum. ♥ Fondöten yüzümde ASLA AĞIRLIK YAPMIYOR. Gerçekten çok şaşırtıcı. Bazla dahi kullansam fondöteni sürdükten sonra yüzümde hissetmiyorum. Bu mükemmel bir his.!

farmasi-fondoten

Ve makyajımı tamamlayıp geldim. ♥ Tüm makyaj malzemelerimle birlikte fondötenin yüzümdeki duruşu bu şekilde. Bence çok başarılı! Kullanmaya doyamıyorum desem yeridir. Hem bazını hem fondötenini çok sevdim ben.

farmasi-vfx-pro-fondoten-01-vanillavfx-fondoten

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın