Farmasi’ye Üye Ol Uygun Fiyatlı Ürünler Senin Olsun!

Farmasi üye olmak için aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım!

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.
  • FARMASİ’DE HER AY SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU,
  • KOTA SINIRI,
  • SATIŞ YAPMA GİBİ ZORUNLULUKLAR YOKTUR.
  • SADECE KENDİ İHTİYAÇLARINIZI %30 VE %40 İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN BİLE ÜYE OLABİLİRSİNİZ.
  • FARMASİ ŞUAN DOĞRUDAN SATIŞ ŞİRKETLERİ ARASINDA HEM KATALOG KAZANCI, HEM PRİM ADINA EN ÇOK KAZANDIRAN FİRMA OLARAK TÜRKİYE’NİN 1 NUMARALI DOĞRUDAN SATIŞ ŞİRKETİ. 
  • SİZDE AİLEMİZE KATILARAK BÜYÜK GELİRLER ELDE EDEBİLİRSİNİZ. 

Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Farmasi’nin 1000’den fazla ürün yelpazesi ve son moda güzellik ürünleri ile kendinizi harika hissedin.

Katıldığınız andan itibaren para kazanın!

Farmasi girişimcisi olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

Farmasi ile eğlenceye dahil olun!

Farmasi’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Birbirinden keyifli toplantı, eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslararası seyahateler ve üst düzey etkinliklere katılma şansını da yakalayın!

MUTLU ve BAKIMLISIN

Farmasi ile tanıştığın zaman 68 yıllık tecrübe ve ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışıyla kaliteli ürünler kullanarak güzelliğine güzellik katar mutlu hissedersin. Son teknoloji ve Ar-Ge desteğiyle üretilen güzellik ve bakım ürünlerimizin arkasındayız. Dene, hisset ve kendindeki farkı gör!
Vazgeçemeyeceksin!

EMIN ELLERDESİN!

Farmasi’nin net ve güvenilir kazanç dünyasında artık sen de varsın. Kullan, kazan! Sevdiğin ve hep ihtiyacın olan ürünleri kullanırken sana sunulan indirim ve kampanyalarla tasarruf edeceksin. Tavsiye et, kazan! Güvendiğin ürünleri sevdiklerine ve tanıdıklarına da kullandır, kataloğunla satış yaparak para kazanmanın tadını çıkar. Ekip kur, kazan! Arkadaşların ve onların arkadaşları da seni gördükçe bu dünyada yer almak isteyecek. Anlat, takip et ve ekibini yönet.Birlikte kazanacaksınız!

HAYATIN İÇİNDE VE ÖZGÜRSÜN . . .

Artık Farmasi ailesinin bir parçasısın, yeni bir dünyadasın. Eğitimler ve seminerler senin için, öğren ve güçlen. Tatiller ve seyahatler senin için, hem çalış hem eğlen! Farmasi’nin tüm desteği seninle! Daha başarılı olman ve daha çok kazanman için sana yol göstereceğiz. Ödül aldığında biz de sevineceğiz, seninle gurur duyacağız. Sen de ekibinle büyüyecek, onlara yol gösterecek ve güçlü bir ekibin lideri olacaksın. Diğerlerinin de hayatına dokunduğunda neler hissettiğini ve başarı hikayeni bize mutlaka anlat. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Sana güveniyoruz!

Ürünlerinizi indirimli almak ve kazanç sağlamak için numaranızı bırakmayı unutmayın…♥

 

Bir cevap yazın