Farmasi True Color Rujlar

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Bugün Farmasi True Color Rujlardan elimdeki renkleri inceleyelim istedim. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-true-color-rujlar

Soldan sağa numaralarını sıralayacak olursak; “08, 20 ve 44 numaralar.” True color rujlar dudakları kurutmuyor yani nemlendiren yapıdalar. 

08 Numara : Mercan tonlarında cesaret isteyen bir renk.☺Ben bu renkleri genelde yaz aylarında kalın eyeliner bol maskara ile kullanmayı çok seviyorum.

farmasi-true-color-ruj-08

20 Numara : Pembe alt tonlu bir nude. Buğday ve esmer tenlerden daha ziyade beyaz tenlere yakışacağını düşünüyorum. Aşağıdaki fotoğraflarda swatchlarını da göreceksiniz.

farmasi-true-color-ruj-20

44 Numara : Benim en sevdiğim kırmızı alt tonlu bordolardan. Bir aralar bordolardan kırmızılardan başka renk rujlar kullanamazdım. Artık biraz daha nude tonlar tercihim olduğu için bordo renkler şuan sadece özel yada toplantı günlerimin baştacı.☺♥

farmasi-true-color-ruj-44

Şimdi 20 numarayı mercek altına alalım, bakalım.

farmasi-true-color-ruj-no-20-farmasi-truecolor-ruj-20farmasi-true-color-ruj-20-numarafarmasi-true-color-ruj-no-20

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın