Farmasi Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi oje koleksiyonuma Farmasi Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağını da aldığıma göre tamamdır. 🙂

Yazımı detaylandırmadan önce;

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-kutikul-giderici

İçeriğinde hangi yağlar var tam olarak bilmiyorum içerik bilgisine de ulaşamadım ama kokusu limon ağaçlarına benziyor. Ben genelde manikür sonrası tırnak etlerimi yumuşatmak için kullanıyorum. Ve hatta çoğu zaman ikigünde bir yenilediğim ojelerimden sonra mutlaka kullanırım.

farmasi-kutikul-giderici-kullananlar

Fırçasına aldığım ürünü tırnak kenarlarıma sürüyorum. Sonra masaj yapar hareketlerle tüm tırnak çevreme yediriyorum. Hatta bazen tüm ellerime. 🙂 Tırnak etlerimi çok güzel yumuşatıyor. Ben tırnak etlerimi itmek yada manikür yapmak için kütikül giderici olarak hiç kullanmadım bu yağı fakat duş sonrası tırnak etleriniz yumuşakken yada sıcak su ile manikürünüzü yapıyorsanız sonrasında bu yağı sürüp tırnak etleriniz yumuşadıktan sonra kütikül giderici olarak da kullanabilirsiniz.

Ben manikürümde farklı bir ürün kullandığım için bunu sadece bahsettiğim gibi kullanıyorum. Ve çok da memnunum.

farmasi-tirnak-eti-bakim-yagi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın