Farmasi Terracota Pudra / Highlighter

farmasi-highlighter

Merhaba güzel ailem. İlkbahar-yaz-sonbahar-kış ayırt etmeden benim gibi bronz pudralar, allıklar, bronz highlighterlar sevenler burada mı? 🙂 Ciddi anlamda bu renklere ba-yı-lı-yo-rum…! Hatta bu highlighterı ilk aldığımda instagramdan takip eden bebişlerden birkaçı ”Bende sizin gibi buğday tenliyim bu tarz renkler yakışır mı acaba? Yorumlarınızı merak ediyoruz.” diyenler vardı. Bende sizleri bekletmek istemedim. Hemen yorumlarımla geldim.

farmasi-bronz-highlighterfarmasi-terracota-pudra-no-08

Baştan belirtmek isterim ki; ürünün ismi Terracota Pudra olarak geçse de kimsenin bunu tüm yüzüne sürüp disko topu gibi gezeceğini düşünmüyorum. O yüzden aydınlatıcı olarak değerlendireceğim.
Farmasi Terracota Aydınlatıcı / Highlighter; 13,5 gramlık sade ve şık ambalaj tasarımına sahip. 5 farklı renk seçeneğine sahip terracota pudralardan bendeki 08 numaralı rengi.

farmasi-terracota-pudrafarmasi-bronzer

Aydınlatıcı kahve ve pembe detaylar barındırdığı için deseni adeta gezegenleri andırıyor. Okumaya devam ederseniz yüzümdeki duruşunu da aşağıda göreceksiniz… 😉

farmasi-terracota-powderfarmasi-terracota-pudra-highlighter

Farmasi Terracota Highlighterın benim yüzümdeki duruşu bu şekilde.

  • Öncelikle rengi ve ışıltısı ve bronz ten isteyen bizim gibi buğday tenliler için biçilmiş kaftan.
  • ”Çok doğal durmasın canım belli olsun şöyle yaldır yaldır.” 😀 diyorsanız Birkaç kez fırçayı ürüne daldıracaksınız.
  • Ben rengine ve ışıltısına bayıldım. Her ten rengine şüphesiz yakışacağını düşünüyorum.
  • Severek kullanıyorum…

Farmasi ürünlerinde paraben, alkol vs bulunmadığı gibi hayvanlar üzerinde de test yapmıyor. Eğer sizde bu highlighterı yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz… Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın