Farmasi Summer Vibes Duş Jeli

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Geçtiğimiz aylarda üyelere özel şans broşürü ürünlerinden ve sınırlı sayıda üretimi olan Farmasi duş jellerinden birkaç tane aldım. Onlardan biri de Farmasi Summer Vibes Duş Jeli. Yeni kullanmaya başladığımız için ancak yorumlayabiliyorum.☺ Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-summer-vibes-dus-jeli

Farmasi Summer Vibes Duş Jeli; 300 ml’lik bir şişede. Aslında şişesine bakınca yoğun çiçeksi bir koku olacağını düşünmüştüm ama öyle değil. Hafif bir çiçeksi koku hakim ama biraz da ferah bir kokuya sahip. Yapısı fazla yoğun olmamakla birlikte az bir miktarı iyice köpürüyor.

farmasi-dus-jeli

Vücudu ölü derilerden güzel temizliyor ve aynı zamanda ciltte kokusu kalıyor. Bu ay üyelere özel 100 TL’lik siparişe de bu duş jeli ve glitter ojeler hediye ediliyordu. Ve hala yine üyelerin satın alabileceği şans broşürü ürünlerimizde mevcut diye biliyorum.

farmasi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın