Farmasi Stay Fresh Powder Deodorant

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Bugün bomba gibi başladım güne. Resmen sevgi pıtırcığıyım diyebilirim.☺ Farmasi‘nin yeni çıkan Stay Fresh Deodorantlarından diğer ikisini deneyince seride hiç denemediğim ürün kalmaması için son olarak Powder Deodorantını da aldım. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-powder-stay-fresh-deodorant

Stay Fresh Kadın Deodorantların 3 farklı çeşiti var. Bu deodorantlar hakkında eklemem gereken ve deodorant alırken kesinlikle dikkat etmemiz gereken önemli bir nokta var.

FARMASİ STAY FRESH DEODORANTLAR “PARABEN, BOYA VE ALÜMİNYUM”İÇERMİYORLAR.

İşte bu sebepten dolayı Farmasi Deodorantları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. ♥

Bu deodorantı ilk kullandığımda “Aaa ben yanlışlıkla deodorant yerine parfüm almışım.” dedim.☺ Kokusu ciddi anlamda çok kalıcı. Bir deodoranta nazaran kalıcı diyebilirim. Aynı zamanda taze ve hoş kadınsı çiçeksi bir kokusu var. Bu arada deodorant pudralı değil. Pudralı deodorant kullanmayı (gözenekleri kapadığı için) hiç sevmem.

Ter kokusuna karşı oldukça uzun süre kalıcılığa sahip. Sezer’inde benim de bundan sonra denediğimiz her Farmasi ürününde olduğu gibi daimi favorilerimiz arasında. KESİNLİKLE ALIN, ALDIRIN.!♥ Yazımın sonunda temin edebileceğiniz güvenilir hesap ekleyeceğim. Okumaya devam edin.☺

farmasi-stay-fresh-deodorant

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın