Farmasi Stay Fresh Cotton Deodorant

Herkese bir kucak dolusu günaydınlar efendim. Bugün bomba gibi başladım güne. Resmen sevgi pıtırcığıyım diyebilirim.☺ Farmasi‘nin yeni çıkan Stay Fresh Deodorantlarından yengemin önerisi ile hemen bir tane bana birde eşime aldık hemen. Hatta ben kullanana kadar Sezer kendisi için aldığımı bitirdi geçenlerde sipariş verirken bir tane daha aldık.

farmasi-stay-fresh-cotton-deodorant

Stay Fresh Deodorantların 3 farklı çeşiti var. Ben rast gele “COTTON” olanını aldım. Bitince diğer çeşitlerini de mutlaka deneyeceğim. Bu deodorantlar hakkında eklemem gereken ve deodorant alırken kesinlikle dikkat etmemiz gereken önemli bir nokta var.

FARMASİ STAY FRESH DEODORANTLAR “PARABEN, BOYA VE ALÜMİNYUM” İÇERMİYORLAR.

İşte bu sebepten dolayı Farmasi Deodorantları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. ♥

farmasi-kadin-deodorant

Bu deodorantı ilk kullandığımda “Aaa ben yanlışlıkla deodorant yerine parfüm almışım.” dedim.☺ Kokusu ciddi anlamda çok kalıcı. Bir deodoranta nazaran kalıcı diyebilirim. Aynı zamanda taze ve hoş kadınsı pudramsı bir kokusu var. Bu arada kokusu için pudramsı dediysem, deodorant pudralı değil. Pudralı deodorant kullanmayı (gözenekleri kapadığı için) hiç sevmem.

Ter kokusuna karşı oldukça uzun süre kalıcılığa sahip. Sezer’inde benim de bundan sonra denediğimiz her Farmasi ürününde olduğu gibi daimi favorilerimiz arasında. KESİNLİKLE ALIN, ALDIRIN.!♥ Yazımın sonunda temin edebileceğiniz güvenilir hesap ekleyeceğim. Okumaya devam edin.☺

farmasi-deodorant-cotton

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın