Farmasi Stay Fresh Aqua Deodorant For Men

Herkese merhaba. Yazılarımı yakından takip ediyorsanız burada sürekli kadınlara yönelik ürünler paylaşmadığımı, erkek okuyucularım da olduğu için eşimin kullandığı ürünler hakkında da yorumlarımı sizlerle paylaştığımı biliyorsunuzdur. Bilmeyenler de bu açıklamamdan sonra öğrenmiş oldular neyse ki.☺ Bugünkü konuğumuz ise; Farmasi Stay Fresh Aqua Deodorant.

farmasi-stayfresh-aqua-deodorant

Geçtiğimiz ay Sezer için yine Stay Fresh Men serisinden Sport Deodorantı almıştık. Ondan çok memnun kalınca ay bitmeden hemen Aqua Deodorantdan da istedik. Bende Stay Frsh serisinden Cotton olanını aldım. Bu ayki siparişimde diğer çeşitlerinden denemeyi düşünüyorum. Çok sevdiğimiz için bittikçe alacağımız ürünler arasında artık bunlar.

farmasi-aqua-deodorant

Stay Fresh deodorantlar aynı zamanda “ALÜMİNYUM, BOYA VE PARABEN” içermiyorlar. Gönül rahatlığıyla kullandığımız için ilk tercih etme nedenimiz aslında.

Aqua Deodorant; karizmatik aynı zamanda deniz ferahlığı tarzında hafif ama güzel bir kokusu var. Pudrasız olması en sevdiğimiz özelliklerinden. Ter kokusuna karşı oldukça iyi. Kalıcılığı ise çok çok başarılı.

farmasi-erkek-deodorant

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın