Farmasi Sprey Kolonya – Yasemin

Herkese merhaba. Tüm akraba, eş, dost ve ailemizi Farmasi’nin mis gibi kokan ve birçok çeşiti olan kolonyalarına doyurduğumuza göre artık bende evime stok yapmalıydım. ☺ Şaka bir yana ailece Farmasi Girişimcisi olduğumuz için Farmasi ürünleri girmeyen ev kalmayana kadar canla, başla çalışacağız.☺Malum ülkece başımızda bir Covid belası da varken kolonyalar mikroplara karşı oldukça revaçta tutulan ürünlerden. Gelelim konumuza, bugün; Farmasi Sprey Kolonyalardan Yaseminli olanı inceliyoruz.

Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-yasemin-kolonyasi

Farmasi Kolonya serisinde “Aqua, Lavanta, Bouquet ve Limon Kolonyası” olmak üzere 4 farklı çeşit bulunuyor. Sprey kolonyalarında da benim daha önce alıp çok memnun kaldığım Yasemin kokuluyu tercih ettim. Hatta bebeğim için doğumunda hediyelik hazırlarken oda kokusu süslü cam şişeler alıp içerisine yasemin kolonyamızdan koyduk. Harika oldu. Parfüm gibi.♥ Çiçeksigillerden Yasemin …♥

115 ml’lik sprey şişede bulunuyor. Şimdi hakkında detaylı birşeyler yazmak isterdim ama Limon Kolonyası için daha fazla ne söyleyebilirim ki.☺ Güzel yani. Bizden geçer not aldı.♥ Alın, alın kullanın yahu.

farmasi-sprey-kolonya

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın