Farmasi Smart Form Çay

Merhaba sevgili Farmasi okurlarım.♥ Farmasi zayıflamaya yardımcı ürünlerinden Hindiba Kahve & Tahıllı Kahveyi denedikten sonra yeni çıkan bitki çaylarından Smart Form Çayı da denemek istedik.

Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-smart-form-cay

Farmasi Smart Form Çay içerisinde kiraz sapı, limon aroması, yeşil çay, rezene, funda otu, limon kabuğu, biberiye ve tarçın yer almaktadır.

Ben bu çayı eşim için almıştım. Kendisi hindiba kahve, tahıllı kahveyi de kullanıyor ve bu ürünlerden etkisini gördüğü için çevremizde fark edenlerden sipariş yoğunluğumuz bile arttı. Ben emzirme dönemimde olduğum için doktoruma danışıp, onay verirse kullanacağım. Tabii tadına baktım. Benim gibi bitki çayı aşığıysanız kokusu bile cezbediyor. Limon kabuklarının diğer bitkilerle birleşip harmanlanması ile ortaya harika birşey çıkmış.

farmasi-nutriplus-smart-form

Demlenerek tüketilmesi gereken Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı için farklı demleme teknikleri tercih edebilirsiniz. Ürünü 5 – 8 dakika aralığında çay süzgeci içerisinde bekleterek tüketebileceğiniz gibi görsellerde benim de kullandığım French Press adıyla bilinen aparatta da 5 – 8 dakika beklemenin ardından tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde demleme işlemi için normal kaynar su tercih edebilirsiniz. Evde sürekli kullanıyor olduğunuz demlik kullanım için gayet uygun olacaktır.

Smart Form Çay; hem keyifli hem de rahatlatıcı bir etkiye sahip. Sırayla belirginleşen farklı tatlar, bütün duyularınızı harekete geçiren dengeli bir harman sanki. İçeriğindeki kiraz sapı metabolizmanızı düzenlenmeye yardımcı olurken, tazelik ve ferahlık hissi veriyor.

farmasi-nutriplus-smart-form-cay

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın