Farmasi Signora Topaz Parfüm

Merhaba güzel ailem. Bugün yine benim caaanım Farmasi ürünlerimden birini daha inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Müdürü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-signora-topaz-parfum

Bugün inceleyeceğimiz ürün ise; Farmasi Signora Topaz Parfüm. Şişesi Farmasi’nin 50 ml’lik klasik sade ve şık parfümlerinden.

Üst Notalarında : Bergamot ve Frezya,

Kalp Notalarında : Vanilya ve Karamel,

Dip Notalarında :  Misk, yanında Aselbent ve Sandal Ağacı bulunuyor.

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-signoratopaz-parfumfarmasi-signora-parfum

Signora Topaz Parfümün, enerjik, aynı zamanda çekici, entelektüel bir havası var. Öyle şeker şeker kokan parfümlerden değil. Hem kadınsı hem zarif. Yaratıcı ve sınırları zorlayan kadınlar için diyebiliriz.☺♥ Farmasi Signora parfümler arasında en çok beğendiğim parfüm Topaz diyebilirim. Kalıcılığı da oldukça iyi. Tam çantada taşımalık bir parfüm olduğu için de her zaman kullanabileceğiniz hoş bir parfüm.

signora-topaz-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz MAKYAJ.DİYARİ  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın