Farmasi Signora Ruby Parfüm

Merhaba güzel ailem. Bugün yine benim caaanım Farmasi ürünlerimden birini daha inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Müdürü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-signora-rubby-parfum

Bugün inceleyeceğimiz ürün ise; Farmasi Signora Rubby Parfüm. Şişesi Farmasi’nin 50 ml’lik klasik parfümlerinden. Parfüm bize pembiş ambalajlı metal kutusunda geliyor. Özellikle seyahatlerde valizde, çantada taşımak için herhangi bir kırılma vs. durumuna karşı bu kutular çok iyi geliyor.

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-signora-parfum

Üst Notalarında : Çiçeksi & Şipre Mara Çileği, Mandalina ve Ahududu,

Kalp Notalarında : Yasemin, Mayıs Gülü ve Müge Çiçeği,

Dip Notalarında : Paçuli, yanında pralin ve misk bulunuyor.

farmasi-signora-rubbyparfum

Meyveli ve şekerli parfümlerden hoşlanıyorsanız bu parfüm tam size göre. Aşırı şekerli bir koku değil ama o şekerli kokuyu hissediyorsunuz. Kalıcılığını da başarılı buluyorum. Tam çantada taşımalık bir parfüm olduğu için de her zaman kullanabileceğiniz günlük hoş bir parfüm.

signora-rubby-parfum-farmasi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz MAKYAJ.DİYARİ  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın