Farmasi Signora Pearl Parfüm

Merhaba güzel ailem. Farmasi’den kullandığım kaç yüzüncü parfüm inanın bilmiyorum.☺ Hepsi birbirinden güzel. Her aldığım parfümü aman bitmesin diye biraz kullanıp, bir kenara koyup bir diğerini aldığım için koleksiyon bayağı çoğaldı.

farmasi-pearlparfum

Farmasi Signora Pearl Parfüm

50 ml’lik Farmasi’nin klasik Signora parfümlerine ait cam şişesinde bulunuyor.

Üst Notalarında : Sofistike & Muzip Çiçeksi & Meyveli Bergamot, Kayısı, Mandalina ve Frenk Üzümü,

Orta Notalarında  : Frezya, Müge Çiçeği, Manolya ve Şam gülü

Dip Notalarında : Misk, Vanilya ve Amber yer alıyor.

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-pearl-parfum

Ben bu seriden en çok Topaz’ı beğenmiştim. Fakat Pearl’ün kokusu da beni benden aldı. Çiçeksi & Meyveli hoş kokusu ile tam benim zevkime hitap eden bir parfüm. Signora Pearl, aynı zamanda muzip ve sofistike kadınlara uyum sağlayan özel bir koku. Kalıcılığı da iyi. Tam çantaya atmalık.♥

farmasi-signora-pearl-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

Bir cevap yazın