Farmasi Rouge Rujlar

Herkese Aralık ayının ilk sabahından günaydınlar. Rüyamda blog yazmayı görmüşüm gibi Cumartesi günü dahi sabahın köründe geçtim bloğumun başına. Bugünkü konumuz Farmasi Rouge Rujlar. Elimde bu seriye ait 4 farklı ruj var. Bu arada Rouge Ruj serisi Aralık ayı itibariyle maalesef katalogdan satışı kaldırıldı. Yani şuan bu rujlar satışta değil. Ben önceden inceleme yazılarını tek tek yazmıştım.Fakat instagram için toplu bir swatch içeriği vs. hazırlayınca buraya da taşımak istedim.

farmasi-rouge-ruj-serisi

Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle Rouge Rujlar satin yapıdalar ve dudakları nemlendirme özelliğine sahipler. Yüksek pigmentli renk teknolojisi sayesinde dudaklarınıza tek seferde yoğun ve kalıcı renk vermeyi vaat ediyorlar.

Hepsini ayrı sevsem de benim favorim 05 numara kesinlikle. Serideki 07 numarayı da herkes çok beğeniyordu ama ben deneyemedim bir türlü. Dudaklarımı kurutmadıkları için favori rujlarım arasındalar.

farmasi-rouge-rujlar

Sizde herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz.♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

 

2 comments

  1. Renklerini çok güzel vermiş rujlar, hepsini ayrı beğendim! Katalogdan kaldırılmaları çok yazık olmuş gerçekten… çok sevgiler!

    1. Çok teşekkürler canım. Evet bir miktar üzdü sevenlerini bu durum.☺

Bir cevap yazın