Farmasi Rouge Ruj / 09 Numara – Trendy Red

farmasi-rougeruj-09

Merhaba güzel ailem. Şuan bu yazımı okuyorsanız benim gibi ruj seçimlerinizde kırmızılardan, bordolardan asla vazgeçemiyorsunuz demektir. 🙂 İşte bu anlamda sizi harika bir kırmızımsı – bordomsu rujla tanıştıracağım bugün. Yazımı okumaya devam edin…

farmasi-rouge-ruj-09-numarafarmasi-rouge-ruj-09numara

Bahsettiğim ruj Farmasi’nin Rouge Ruj serisinden 09 Numaralı Trendy Red rengi. Rouge Ruj Serisindeki Rujların ambalaj tasarımı katalogda görünenden çok daha kaliteli. Aynı zamanda siyah ve gold detaylarıyla çok şık görünüyorlar. Zaten gold aşığı biri olarak tasarıma bayıldım diyebilirim.
Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle Rouge Rujlar satin yapıdalar ve dudakları nemlendirme özelliğine sahipler. Yüksek pigmentli renk teknolojisi sayesinde dudaklarınıza tek seferde yoğun ve kalıcı renk vermeyi vaat ediyorlar.

farmasi-ruj-rouge-09-trendy-red

Farmasi Rouge Ruj 09 Numara Trendy Red; bordoluğu baskın olan bir kırmızı. Yani bayrak kırmızısı gibi renge sahip değil. Bileğimde durduğu gibi duruyor dudaklarımda da. Tek katta kapatıcılık sağlıyor ve sürümü gayet kolay. Nemlendirme özelliği olduğu için dudaklarımı kurutmuyor. Kalıcılığı da gayet başarılı.

farmasi-rouge-ruj-trendy-red

Eğer sizde bu ruju yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın