Farmasi Rouge Ruj / 08 Numara – Crystal Pink

farmasi-rouge-ruj-08-no

Merhaba güzel ailem. Farmasi Rouge Ruj serisindeki en sevdiğim rujlardan biri olan 08 numarasını inceleyeceğiz bugün. Aslında seriden elimde birçok ruj var fakat ben her biri için daha detaylı bir inceleme olsun diye tek tek yazmak istedim.

farmasi-rouge-ruj-08-numarafarmasi-rouge-ruj

Rouge Ruj Serisindeki Rujların ambalaj tasarımı katalogda görünenden çok daha kaliteli. Aynı zamanda siyah ve gold detaylarıyla çok şık görünüyorlar. Zaten gold aşığı biri olarak tasarıma bayıldım diyebilirim.

farmasi-rouge-ruj-08-crystal-pink

Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle Rouge Rujlar satin yapıdalar ve dudakları nemlendirme özelliğine sahipler. Yüksek pigmentli renk teknolojisi sayesinde dudaklarınıza tek seferde yoğun ve kalıcı renk vermeyi vaat ediyorlar.
Farmasi Rouge Ruj 08 Numara Cyristal Pink; gül kurusu tonlarında çok hoş bir renge sahip. Tek katta kapatıcılık sağlıyor ve sürümü gayet kolay. Nemlendirme özelliği olduğu için dudaklarımı kurutmuyor. Kalıcılığı da gayet başarılı.

farmasi-rouge-ruj-08numara-crystal-pink

Şahsen ben gül kurusu tonunda olan herşeyi seviyorum. Crystal Pink de benim için öyle. 🙂

Eğer sizde bu ruju yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın