Farmasi Rouge Ruj / 01 Numara – Sweet Coral

farmasi-rouge-ruj-01-sweet-coral

Merhaba güzel ailem. Bugün Farmasi Rouge Ruj serisindeki rujlardan 01 numarasını inceleyelim istedim. Aslında seriden elimde birçok ruj var (Farmasi Danışmanı olmanın faydaları:)) fakat ben daha detaylı olsun diye tek tek incelemeyi tercih ettim.

farmasifarmasi-rouge-ruj-01-numara

Rouge Ruj Serisindeki Rujların ambalaj tasarımı katalogda görünenden çok daha kaliteli. Aynı zamanda siyah ve gold detaylarıyla çok şık görünüyorlar. Zaten gold aşığı biri olarak tasarıma bayıldım diyebilirim.

farmasi-rouge-ruj-serisi-sweet-coral

Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle Rouge Rujlar satin yapıdalar ve dudakları nemlendirme özelliğine sahipler. Yüksek pigmentli renk teknolojisi sayesinde dudaklarınıza tek seferde yoğun ve kalıcı renk vermeyi vaat ediyorlar.

farmasi-rouge-ruj-01-swet-coral-

Farmasi Rouge Ruj 01 Numara Sweet Coral; açık tonlu bir hoş bir mercan renginde. İsmi gibi tatlı bir mercan. Tek katta kapatıcılık sağlıyor ve sürümü gayet kolay. Nemlendirme özelliği olduğu için dudaklarımı kurutmuyor. Kalıcılığı da gayet başarılı. Daha koyu olan mercan renklerinden ziyade ben bu tonlarda daha soft olan renkleri daha çok seviyorum.

farmasi-rouge-ruj-01sweetcoral

01 Sweet Coral renginin tüm cilt tonlarına uyum sağlayacağını düşünüyorum. Rouge Ruj serisi genel olarak da indirime girdiği için fiyatına nazaran çok başarılılar.

Eğer sizde bu ruju yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın