Farmasi Quattro Aria Erkek Parfümü

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Farmasi’nin erkek parfümlerine eşim bayılıyor. Hatta beğendiği parfümlerden sürekli almak istiyor ama ben farklı çeşitler denemesi için bloğumda yeni ürünlere yer vermek istediğimden kendisine sürekli yeni parfümler denettiriyorum. Neyse canım benim sayemde kokuları keşfediyor. Keşfettiklerini de çok seviyor.☺ Bugün inceleyeceğimiz parfüm ise; Farmasi Quattro Aria Erkek Parfümü. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-erkek-parfumu

Farmasi Quattro Aria Erkek Parfümü

  • Üst notalarında : Limon, Greyfurt ve Kakule,  yer alıyor.
  • Orta Notalarında : Yeşil Elma, Kakule ve Adaçayı,
  • Dip notalarında : Odunsu Kokular ve Misk yer alıyor.

farmasi-quattro-aria-parfum

110 ml’lik oldukça büyük bir şişesi var. Kalıcılığı çok başarılı. Eşim sabah sıkıp çıksa, akşam geldiğinde hala o kokuyu hissediyorum. Karizmatik aynı zamanda spor bir koku. Öyle ağır baygın kokulardan değil. Çok seviyoruz!

farmasi-quattro-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın