Farmasi Prime 21 Parfüm

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi yeni bir ürün çıkarmayagörsün ben hemen sipariş veren kesimdenim. 🙂 Parfüm konusuna gelince eşim de bende çok seçiciyizdir ve genelde kokusunu bilmediğim parfümleri hemen almam ama artık parfüm ala ala da iyice ustalaştığım için kokuyu bilmek yerine notalarına bakıp, içinde hoşlandığım notalar varsa alıyorum. Farmasi Prime 21 Parfümü de o şekilde aldım. Birde uygun fiyatlıydı denemekten zarar gelmez dedim. 🙂

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-prime-21-edp

Farmasi Prime 21 Parfüm

Unisex bir parfüm olup ben eşim kullansın diye aldım. İçerisinde çiçeksi, meyveli ve oryantal notalar bulunuyor. Öyle ağır baygın bir koku değil. Bu parfüm hem kadınların hem de erkeklerin zevkine uyan bir kokuya sahip. Şayet eşim beğenmeseydi hemen atlayacaktım ben kullanırım diye. 🙂 İkimizde çok beğendik. 50 ml’lik şişede bulunuyor. Ben tanışma fiyatıyla 21 tl gibi bir fiyata aldığımı hatırlıyorum. Kalıcılığı gayet iyi.

Sizde üye olarak %30 indirimli almak isterseniz aşağıda bıraktığım linkten bana ulaşabilirsiniz.♥

farmasi-prime-21-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

1 comment

  1. Ücretsiz Deneme Ürünü Gönderen 5 Firmalar listesini paylasmak istedim

Bir cevap yazın