Farmasi Oto Çok Amaçlı Leke Çıkartıcı

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Farmasi’den Sezer için yine birşeyler aldık. Her ayın kataloğunda acaba bu defa Sezer’e ne alsak diye düşünüp kataloğu karıştırıyorum.☺Hem kendisine yeni ürünler denettirmek hemde bloğuma yeni ürün yorumları yazmayı sevdiğim için bunlar artık her ay rutinimiz oldu. Bugünkü konuğumuz ise;  arabalarda kullanılan Farmasi Oto Çok Amaçlı Leke Çıkartıcı. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-cok-amacli-leke-cikartici

Farmasi Oto Çok Amaçlı Leke Çıkartıcı

Nano teknoloji ile geliştirilen Teknolog Oto İç Mekan Leke Çıkarıcı, araç iç mekanındaki tüm plastik, deri ve kumaş yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Bizde bu tek kullanımlık mendili denedik arabamızda. Torpido üzerinde vs gayet etkili. Koltuk üzerindeki lekeler için yapı olarak biraz daha kalın olmasını isterdik. Onun dışında gayet memnun kaldık. Özellikle bunun dışında diğer çeşiti olan torpido yenileyicisi harika bir ürün. 15 gün önce torpido üzerini temizledik hala ilk temizlediğimiz gün gibi ışıl ışıl. Toz tutmadı. Favorimiz torpido yenileyici kesinlikle.

farmasi-oto-ic-mekan-leke-cikartici

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın