Farmasi Nutriplus Multivitamin Likit Kapsül

Merhaba sevgili ailem. İş yoğunluğumdan dolayı vücut yorgunluğu olarak değil de zihnim zaman zaman çok yoruluyor. Zihnimi yorgun hissettiğim zamanlarda hiç enerjim kalmamış gibi oluyorum. Bu durumlarda kendimi daha dinç hissetmek için takviye edici gıda almak istediğimden; Farmasi‘nin Nutriplus serisindeki Multivitamin Likit Kapsül‘ünden aldım. Hemde bu ay indirimdeydi gayet uyguna aldım. Zaten Farmasi Yöneticisi olduğum için ürünlerimi daha indirimli alıyorken ürünün kendi indirimi + üyelik indirimi eklenince ekstra uyguna almış oldum. Hatta şimdiden ay bitmeden 2 kutu daha istedik.☺

Farmasi-Nutriplus-Multivitamin-Likit-Kapsül

Farmasi’nin Nutriplus serisindeki tüm takviye edici gıda alınımızda gıdaların yanında günlük ilaç kutusu hediye olarak geliyor. Bu günlük ilaç kutularının içerisine her gün için bir kapsül koyarak içeceğimiz zamanı unutmamak adına günlük takibini yaparak içiyoruz.

Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor ki; takviye edici gıdalar hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye Edici Gıda : mevcut beslenme ile alınamayan yada eksik alınan gıda unsurlarını (protein, vitamin, amino asit, mineral) tamamlamaya yarayan ve ağız yolu ile alınan bitkisel ürünlerin genel ismidir.

Farmasi-Nutriplus-Multivitaminfarmasi-ilac-kutusugunluk-ilac-kutusu

Farmasi Nutriplus Multivitamin

Çoklu vitamin ve mineral desteği sunmak üzere geliştirilmiş bir besin desteğidir. Kutunun içerisinde 30 kapsül bulunuyor.

İçeriğinde :

  • A, E, B5, C, B B2, B6, B12, B1, D3, B7, B3 Vitaminleri
  • İyot, Demir, Selenyum, Biotin, Bakır, Krom
  • Çinko, Magnezyum, Niasin, Kalsiyum, Mangnez, Folik Asit bulunuyor.

nutriplus-multivitamin

Bu tarz takviye edici gıdalara sizinde ihtiyacınız varsa bakmanızı tavsiye ederim. Ben sırasıyla diğer ürünleri de denemek istiyorum şimdiden.

farmasi-nutriplusnutriplus-vitamin

Eğer sizde Farmasi Takviye Edici Gıdalardan yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın ve yazılarımın telif hakkı bana aittir.Herhangi bir sayfada paylaşılması yasaktır. ✖ Yapanlar hakkında cezai İşlem başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın