Farmasi Nutriplus Hindiba Kahve

Haftanın ilk gününden merhaba. Farmasi’den denemediğim bir ürün dahi kalmayana kadar hepsini tek tek alıp inceleyeceğim sonunda.☺Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Müdürü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-hindiba-kahve

Farmasi Hindiba Kahve hakkında gerek arkadaşlarımdan gerekse üyelerimden olumlu yönde yorumlar alınca kahve aşığı biri olarak bende denemek istedim hemen. Hindiba Kahve 100 gramlık, gayet kaliteli bir ambalajda sunuluyor.

farmasi-nutriplusfarmasi-kahve

Öncelikle kahveden ve faydalarından bahsetmek istiyorum sizlere.

Hindiba Kahvesi Nedir?

Hindiba Kahvesi, hindiba bitkisinin köklerini kullanarak kavrulmuş, öğütülmüş ve kahve benzeri bir içecek haline getirilmiştir. Hindiba, karanfil ailesinden çiçekli bir bitkidir ve sert, tüylü gövdesi, açık mor çiçekleri ve salatalarda yaygın olarak kullanılan yaprakları vardır. Kahve benzeri bir tada sahiptir ancak içerisinde kafein bulunmadığı için kahvemsi bir tat almıyorsunuz.

hindiba-kahvehindiba-kahve-farmasi

Hindiba Kahvesinin Faydaları ise şu şekildedir;

  • Hindiba kökü inulin diye adlandırılan, kilo kaybına ve bağırsak sağlığına katkıda bulunan bir prebiyotik lif kaynağıdır. Sindirim için sağlıklıdır. Ayrıca manganez ve B6 vitamini gibi beyin sağlığına katkıda bulunan iki besin içerir.
  • Kan şekerinin düşürülmesini sağlar.
  • İnflamasyonu azaltmaya yardımcı olur. İnflamasyon normal bir bağışıklık sistemi yanıtı olmasına rağmen, kronik inflamasyonun kalp hastalığı, diyabet ve kanser gibi durumlara katkıda bulunduğu düşünülmektedir.
  • Farmasi Hindiba kahve aynı zamanda gün içinde ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi de sunar. Özellikle yoğun şekilde çalışan ve ara öğünlerinde enerji depolamak için içecek sıkıntısı çekenlerin yeni gözdesi olacak Farmasi Hindiba kahve gün içinde aktif şekilde çalışmanıza da yardımcı olacaktır.

farmasi-nutriplus-nutri-coffee

Ben genelde bu kahveyi sütle karıştırarak içiyorum. Tabii tek başına sıcak suyla da karıştırıp tüketebilirsiniz. Düzenli olarak kullanmasam da içtiğim zamanlarda sindirim sistemimi çalıştırıp, metabolizmayı hızlandırdığını gözlemledim. Açık konuşmak gerekirse sürekli lavaboya çıkarıyor diyebilirim.☺ Hatta zayıflamak isteyenler için iyi bir seçenek olduğunu da düşünüyorum. Meraklılarına duyurulur.♥

farmasi-hindiba-coffee

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın