Farmasi Nutriplus B-12 Vitamin

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi’nin gıda takviyelerini severek kullanıyoruz. Son siparişimizde aldığımız ise Farmasi Nutriplus B-12 Vitamin Sprey oldu. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-nutriplus-b12-vitamini

Farmasi Nutriplus B-12 Vitamin Ne İşe Yarıyor? Hadi inceleyelim…

  • Unutkanlığı giderir.
  • Depresyon belirtileri ile savaşır.
  • Sağlam bir sinir sistemine sahip olmanızı sağlar.
  • Aktif ve dinamik bir hayat sunar.
  • Hafızayı güçlendirir.
  • Enerjik olmanızı sağlar.
  • Saç dökülmesi, deri kuruluğu gibi problemlerle savaşır.
  • Cildin sağlıklı görünmesini sağlar.

farmasi-nutriplus-b12-vitamin

Ürün; 25 ml’lik sprey formda bir şişede.  11 yaş ve üzeri kullanım için uygun olup takviye edici gıda olarak, günlük 1 porsiyon için dil altına 4 sprey uygulanması tavsiye ediliyor.

Uyarılar: Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz.

b12-vitamin

Sonuç olarak biz şöyle etkisini gördük, böyle faydasını gördük diye birşey yazamayacağım. Çünkü bu tarz gıda takviyelerini uzun dönemler kullandığınız zaman faydasını gözlemleyebiliriz. O yüzden biz kullanmaya devam edeceğiz. FARMASİ GIDA TAKVİYELERİ ♥BİZ.☺

farmasi-b12-vitamin

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın