Farmasi Naturelle Zeytinyağlı Şampuan – Saç Kremi – Duş Jeli

Herkese merhaba. Yine, yeni, yeniden birgün Farmasi ürün denemelerime devam ediyorum. Sıradakiler ise Naturelle serisinden Zeytinyağlı Şampuan, Saç Kremi ve Duş Jeli. Aslında ilk olarak duş jelini almıştım. Sonrasında şampuanı ve saç kremini indirimde görünce onları da aldım. Madem seriyi tamamladım, birlikte kullanayım diye düşündüm.☺

farmasi-naturelle-serisi

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki; ürünler zeytinyağı içerikli diye ilk sıralarda kokusu biraz ağır olur mu diye düşündürmüştü beni ama zeytinyağı kokusunu neredeyse hiç almıyorum diyebilirim. Değişik fakat hoş bir kokusu var.☺Şampuan, Saç Kremi ve Duş Jeli de aynı ambalajlarda ve 375 ml’lik şişelerde.

Farmasi Naturelle Zeytinyağlı Şampuan

Yapısı çok yoğun olmamakla birlikte saçlarımı temizlemek için çok fazla miktara ihtiyacım olmuyor. İçerisinde PARABEN VE SİLİKON bulunmuyor.

farmasi-naturelle-zeytinyagli-sampuanfarmasi-naturelle-zeytinyagli-sampuan-farmasi-naturelle-sampuanfarmasi-naturelle-sampuan-zeytinyagli

Farmasi Naturelle Zeytinyağlı Saç Kremi

Saç uçlarımdan başlayarak diplerime değirmeden saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Formülü şampuandaki gibi fazla yoğun olmadığı için ben bu saç kremini genelde Farmasi Pure Herbal Saç Maskemle  (yazısı için TIK TIK…) birlikte karıştırıp kullanıyorum. Saçlarım fazla karışık, ince telli, değişik bir yapıda olduğu kullandığım yapısını bu şekilde yoğunlaştırararak daha rahat kullanıyorum. Bu şekilde ekstra fayda görüyorum.☺PARABEN İÇERMİYOR.

farmasi-naturelle-zeytinyagli-sac-kremifarmasi-naturelle-zeytinyagli-sackremifarmasi-naturelle-zeytinyagli-sackremi-

Farmasi Naturelle Zeytinyağlı Duş Jeli

Duş jeli de şampuan ve saç kremi gibi aynı kokuda. Az bir miktarı yeterince köpürüyor. PARABEN İÇERMİYOR. Vücudumu nemlendiriyor. Cildi kurutan duş jellerinden haz etmem zira.☺

farmasi-naturelle-zeytinyagli-dus-jelifarmasi-naturelle-zeytinyagli-dusjelifarmasi-dus-jelifarmasi-zeytinyagli-dus-jeli

Kısacası serinin hepsinden memnun kaldım diyebilirim. Uygun fiyatlı, temiz içerikli saç ve cilt bakım ürünleri arayanlara tavsiyemdir.

farmasi-naturelle-zeytinyagli-sampuan-sac-kremi-dus-jeli

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın