Farmasi Naturelle Deniz Mineralleri Şampuan

Merhaba güzel ailem. Farmasi Naturelle serisinden birini daha denedim. Daha önce bu serinin Zeytinyağlı çeşitlerinin (şampuan-saç kremi- duş jeli- sıvı sabun)hepsini deneyip memnun kalmıştık. Bu defada Deniz Mineralleri Şampuanı kullanmak istedik. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-naturelle-deniz-mineralleri-sampuan

Farmasi Naturelle Deniz Mineralleri Şampuan

Şimdiye dek kullandığım Farmasi şampuanların arasında en hoş kokulu olan şampuan diyebilirim.☺♥ Ben zaten deniz mineralleri içeren tüm cilt ve vücut bakım ürünlerini çok severim. Aslında bu şampuanı almamızdaki amaç da şampuan olarak değil de duş jeli olarak kullanmak için aldık. Şu sıralar elimizde çok fazla şampuan olduğu ve bu şampuanlarda katalogda indirimli olduğu için bizde duş jeli olarak kullanmak istedik.

farmasi-naturelle-sea-theraphy-sampuan

Şampuan 375 ml’lik şişede. Her ne kadar duş jeli olarak almış olsak da şampuan olarak da kullandık. Şampuan olarak yorumlayacak olursam; saçlarımı güzel temizlemesini sevdim. İyi temizlediği için de saçlarınızı yumuşatmak isterseniz beraberinde bir saç kremi kullanmanız gerekiyor. Ben zaten her şampuanımla saç kremi, saç maskesi kullanıyorum. Yeter ki şampuanlar saç derimi güzel temizlesin.

farmasi-yosun-aloevera-ozlu-sampuan

Duş jeli olarak ise; fotoğrafta gördüğünüz gibi az bir miktar ürünün köpürmesi ve vücut temizliği için yeterli oluyor. Eşim zaten deniz mineralleri kokulu tüm duş jellerinin hastası olduğu için kendisi de bende bayılarak kullanıyoruz. Çok sevdik yahu!♥

farmasi-naturelle-sampuan

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın