Farmasi Naturelle Deniz Mineralleri Saç Kremi

Merhaba güzel ailem. Farmasi Naturelle serisinden birini daha denedim. Daha önce bu serinin Zeytinyağlı çeşitlerinin (şampuan-saç kremi- duş jeli- sıvı sabun)hepsini deneyip memnun kalmıştık. Sonrasında Deniz Mineralleri Şampuanını aldım. Saç kremini de denemesem olmazdı. Hemen son siparişime saç kremini de ekledim. Yazımı detaylandırmadan önce;

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-naturelle-sac-kremi

Farmasi Naturelle Deniz Mineralleri Saç Kremi

Şimdiye dek kullandığım Farmasi saç ürünleri arasında en hoş kokulu olan seri diyebilirim.☺♥ Ben zaten deniz mineralleri içeren tüm cilt ve vücut bakım ürünlerini çok severim. 200 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Yapısı orta-yoğun arası bir kıvamda. Aşağıdaki görselde yapısını da göreceksiniz.

farmasi-naturelle-deniz-mineralleri-sac-kremifarmasi-sac-kremi

  • Saçlarımı şampuanladıktan sonra saç diplerime değirmeden ürünü saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Yaklaşık 5 dakika kadar saçlarımda beklettikten sonra saçlarımı duruluyorum.
  • Bu sayede saçlarım yumuşacık oluyor. Banyoda saçlarımı taramıyorum fakat banyo sonrasında bile çoğu zaman saçlarıma serum vs uygulamadan bile saçlarımı kolayca tarayabilmemi sağlıyor.
  • Kokusu duş sonrası da saçlarımda kalıyor.
  • Genel olarak güzel bir ürün. Bitince ihtiyacım dahilinde yeniden alabileceğim saç bakım ürünleri arasında.

deniz-mineralli-sac-kremi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın