Farmasi Naturelle Argan Yağlı El Kremi

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Yine, yeni, yeniden benimmm canııım Farmasi ürünlerimden birinin daha yorumuyla geldim bugün. Şöyle ellerime sürdüm Farmasi Naturelle Argan Yağlı El Kremimi geçtim bloğumun başına, şıkır şıkır yorum yazmaya.☺Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥  

farmasi-naturelle-argan-el-kremi

Farmasi Naturelle serisinde Argan Yağlı, Aloe Vera & Deniz Mineralleri, Güllü ve Zeytinyağlı olmak üzere 4 farklı çeşitte kremler, sabunlar, duş jelleri, şampuanlara kadar bir sürü ürün var. Ben bu serilerden hemen hemen hepsinden neredeyse ürünler denedim. Argan Yağlı olandan ise ilk olarak kremiyle başladık.

farmasi-naturelle-argan-yagli-el-kremi

Krem 75 ml’lik bir tüpte. Koku tanımı aslaaa yapamıyorum ama güzel hafif bir kokusu var. Arganlı cilt bakım ürünleri genelde pek güzel kokmaz ama bu gerçekten güzel kokuyor. Zaten bu kremi de stok çekmecemden çıkarıp Sezer’e arabasına koyması için hediye ettim. O da beğendi.

farmasi-el-kremi

Yapısı losyon ve krem arası bir formülde. Hızlı emiliyor. Güzel nemlendiriyor. Ellerimizin günlük nem ihtiyacını karşılıyor yani. Ben zaten ellerimde egzama problemi olduğu için günde 5/6 kez kremlerim muhakkak ellerimi. O yüzden bu seriden birde kendime alacağım. Hatta deniz minerallisi çok güzel kokuyor. Gözüme onu kestirdim.☺♥

farmasi-arganli-el-kremi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın