Farmasi Mr. Wipes Yağ & Kir Çözücü

Merhaba sevgili ailem. Malum bahar temizliği tüm yurt genelinde ilan edildiğine göre temizlik malzemelerini alan camlara, duvarlara koşuyor. ☺ Merak etmeyin onlardan biri de benim. Hatta sırf bu temizlik için kendime ciciş temizlik malzemeleri de aldım. Yeni cicilerimden Farmasi Mr. Wipes Yağ & Kir Çözüzücü‘yü ise havalar hala bozuk olduğundan dolayı temizliği erteleyenler varsa hemen alsın diye hemen sizinle tanıştırmak istedim.☺ Şaka bir yana yağ ve kir çözücüler sadece mevsim temizliklerinde değil her zaman elimizin altında bulunması gereken temizlik malzemelerinden zaten. İsterseniz hemen incelemeye başlayalım…

farmasi-mr-wipes-yag-kir-cozucu

Farmasi Mr. Wipes Yağ & Kir Çözücü 500 ml’lik şişede. Sprey aplikatörü yanında ek olarak geliyor. İsterseniz takıp sprey formda da kullanabiliyorsunuz. Ben pratik kullanıma düşkün olduğum için tabii ki hemen başlığını taktım.

farmasi-yag-kir-cozucumr-wipes

  • Limon kabuğu özü ile güçlendirilmiş formülü sayesinde ulaştığı her inatçı yağ ve kir lekesini kolayca temizliyor.
  • Mutfak tezgahı, paslanmaz çelik, fayans, seramik yüzeyler, aspiratör,ocak, fırın kenarları ve kapakları, ızgara, fritöz, kurumuş yağ ve yemek kalıntıları, yanmış dibi tutmuş tencereleri temizlemek için de gayet etkili.
  • Hatta ben mutfak dolaplarında gerekli gördüğüm yerlerde, ayrıca stor perdemi temizlerken dahi kullandım. Harika sonuç aldım. Perdemdeki sonuç için gözlerime inanamadım desem doğru olur.
  • Çok memnun kaldım. Bitirdikçe yeniden alacağım. Zaten Farmasi danışmanı olduğum için ürünlerimi %40 indirimli alıyorken gayet avantajlı almış oluyorum.

mr-wipes-yag-kir-cozucumr-wipes-yag-&-kir-cozucu

Sizde Farmasi Temizlik Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Şimdilik Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın