Farmasi Mr. Wipes Ultra WC Temizleyici

Herkese merhaba. Bugün kozmetik ve cilt bakımı dışında bir üründen bahsedeceğim. Ee ev hanımı olmak kolay iş değil. Her zaman da kozmetik konuşacak değiliz canım.☺Konuğumuz; Farmasi Mr. Wipes Ultra WC Temizleyici.

Farmasi-MrWipes-WC-Temizleyici

Olayın başına dönecek olursak; banyo, klozet temizliğinde artık çamaşır suyu kullanmak istemediğim, aynı zamanda  Farmasi Müdürü olup zararlı içeriğe sahip olmadığından neredeyse tüm ürünlerini severek kullandığım için, temizlik malzemelerimi de değiştirmenin, zararlı içerik madde barındırmayan, sağlığımızı tehlikeye atmayacak temizlik malzemeleri kullanmanın zamanı gelmişti. Artık kozmetikten tutun, temizlik ürünlerine kadar evimin her köşesinde Farmasi var. İyiki var.♥

Farmasi-MrWipes-Ultra-WC-Temizleyici

Farmasi Mr. Wipes Ultra WC Temizleyici

750 ml’lik şişede. Özel başlığa sahip olduğu için iç yüzey ve kıvrımlarda oluşan kireç, kir birikintisi ve pas lekelerini çözüyor. Bu anlamda bir nevi kullanım kolaylığı da sağlıyor. Rahatlıkla kullanıyorum yani.

Bunların dışında bu ürünü çaydanlık kireçlerini vs temizliği için de kullanılabiliyor. Ben henüz denemedim ama internette bununla ilgili birçok fotoğraf ve video gördüm. Bakır cezve, çaydanlıkların dış temizliğinde de kullanılıyor. İhtiyacınız varsa çok amaçlı Mr. Wipes Ultra WC Temizleyiciden siz de edinebilirsiniz.☺

Farmasi-WC-Temizleyici-Farmasi-WC-Temizleyici

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın