Farmasi Mr. Wipes Sihirli Sünger

Merhaba. Yazımın konusuna şuan için farklı bir menü açmadığımız için ”Sponsorlu” bölümü seçtim. Eee Farmasi’de Müdür olmak kolay iş değil. Kendi kendimin sponsoru olmak durumundayım şuan.☺Bugünkü bahsedeceğim ürün; Farmasi Mr. Wipes Sihirli Sünger.

farmasi-mrwipes-sihirli-sunger

Farmasi Mr. Wipes Sihirli Süngeri gerek yakın çevremin (ablamın özellikle) gerekse üyelerimin tavsiyesiyle bende denemek istedim. Bu sihirli süngerin birçok farklı kullanım alanı var. Tek amacı ise; herşeyi temizlemek.☺

farmasi-sihirli-sunger

  • Fırın, mikro dalga vb. yüzeylerdeki aşırı yağlanmaların temizliğinde,
  • Rengi değişmiş metal ve plastik eşyalarda,
  • Tüm sert zeminlerde,
  • Bina cepheleri, duvarlar ve zemindeki çizgi ve lekelerde,
  • Baskı boyaları, mühür mürekkeplerinin temizliğinde,
  • Duvar boyası ve zemin kalıntılarında,
  • Kurşun kalem izlerinde,
  • Zift lekelerinde,
  • Araç tamponlarında sürtme nedeniyle boya kalıntılarında kullanılır.

Kullanımı ise çok basit; sadece su ile ıslatıp, bastırarak siliniyor.

sihirli-sunger

Kullandıkça aşınan bir ürün olduğu için ben en çok derz aralarında kullandım. Açıkçası ilk başta herhangi bir temizlik maddesiyle birlikte kullanıldığını düşünmüştüm. Sonrasında tek başına sadece su yardımıyla kullanıldığını okuyunca şaşırdım. Su ile ıslatıp kullandığımda ise ikinci bir şaşkınlığı daha yaşadım. Gerçekten silgi gibi derz aralarındaki koyu rengi siliyor.

Fırın yada mikro dalgadaki yağ lekelerini, yine yemek yaparken sıçrayıp mutfak dolaplarına bulaşan yağ lekelerini kolayca çıkarıyor. Özellikle mutfak dolaplarındaki lekeleri bir çırpıda temizlemesini çok beğendim. Bittikçe alacağım, ev hanımlarının da elinin altında bulunması gereken bir ürün kesinlikle.

mr-wipes-sihirli-sunger

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın