Farmasi Mr. Wipes Konsantre Yumuşatıcı

Herkese merhaba. Bugün yine deneyip çok memnun kaldığım, içeriğinde insan sağlığına tehlikeye atacak zararlı kimyasallar barındırmayan Farmasi‘nin Mr. Wipes serisindeki temizlik ürünlerinden Konsantre Yumuşatıcısını inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Müdürü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-konsantre-yumusatici

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Yumuşatıcı

500 ml’lik bir şişede. Hem kullanıcılara, hemde çevreye duyarlı, biyolojik olarak parçalanabilen özel formüle sahiptir. Aynı zamanda çiçeksi-ferah bir kokusu var. Kokusuna tek kelimeyle bayıldım diyebilirim.

Makinedeki 4-5 kg’lık çamaşırlarınıza 1,5 kapak yumuşatıcıyı 30 ml su ile karıştırıp, yumuşatıcı bölümüne koyarak kullanıyoruz. Benim makinem 9 kg’lık olduğu için daha fazla içini doldurduğum zaman 2-3 kapak kadar koyuyorum. Bazen sulandırmaya üşendiğimde oluyor. Çamaşırım azsa yada özel kıyafetlerimse direkt 1 kapak koyuyorum. Kapakta kalanı sulandırıp döküyorum o kadar.

farmasi-yumusaticifarmasi-mr-wipes-yumusatici

Şişenin ağzının bu şekilde kapalı olması, şişeyi ilk açarken güven veriyor tüketicilere. Çamaşırlarımı yumuşacık yapmasını aynı zamanda mis gibi kokmasını sağladığı için ben çok beğendim. Bundan sonra her indirime girdiğinde alacaklarım arasında.♥

farmasi-mrwipes-konsantre-yumusatici

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın