Farmasi Mr. Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı

Merhaba sevgili ailem. Egzamadan başım fena halde dertte. Kullandığım kozmetik ürünlerinden tutun, deterjanlara, şampuanlara kadar dikkat etmem gerekiyor. Özellikle deterjanlar ellerime direkt temas ettiğinden çoğu zaman eldiven takarak kullansam da kokusundan yine etkilenip, ellerim her türlü çatlıyor. Tabii ki çözümü çok da uzakta aramamak lazımdı. Farmasi Yöneticisi olduğum için Farmasi’nin daha çok makyaj ürünleriyle kozmetik çekmecemi doldururken, yine zararlı kimyasallar barındırmayan Farmasi Mr. Wipes Temizlik Ürünlerini kullanmanın tam zamanıydı. Daha önce Mr. Wipes Yağ & Kir Çözücü, Çok Amaçlı Temizleyici, Yüzey Temizleyicisini de kullandım. Çok memnun kalınca Mr. Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısını da denemek istedim.

mr-wipes-elde-yikama-bulasik-sivisi

Farmasi Mr. Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı

İçerisinde zararlı kimyasallar barındırmadığı gibi aynı zamanda mısır yağı, hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı gibi doğal yağlar da içeriyor. Konsantre formülü sayesinde hem sıcak, hem soğuk suda oldukça etkili. 300 ml. olduğuna bakmayın. Konsantre formülü sayesinde az bir miktarı çoğu bulaşığımı temizlemem için yeterli oluyor. Hafif limonlu hoş bir kokusu da var.

farmasi-elde-yikama-bulasik-sivisimr-wipes-temizlik-urunleri

Egzama konusuna gelince ellerimdeki egzamatik problemimi de diğer Farmasi Mr. Wipes Temizlik Ürünlerinde olduğu gibi bu üründe egzamamı tetiklemiyor.♥ Benim için en mutlu edici özellikte bu zaten. Gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Ve her ürününü herkese tavsiye ediyorum.

egzama-icin-bitkisel-temizlik-urunleri

Eğer sizde Farmasi Mr. Wipes Temizlik Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir. Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın