Farmasi Mr. Wipes Easy Clean Okyanus Esintisi Temizleme Mendili

Merhaba güzel ailem. Farmasi’den denemediğim bir ürün dahi kalmayana kadar hepsini tek tek alıp inceleyeceğim sonunda.☺Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Müdürü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-genel-temizlik-mendili

Bugün de; Farmasi Mr. Wipes Easy Clean Temizleme Mendilini inceleyeceğiz. Bu mendillerin “Limon Kokulu ve Okyanus Esintisi Kokulu” olmak üzere iki farklı çeşiti mevcut. Ben Okyanus Esintisi Kokulusunu aldım.

farmasi-mrwipes-temizlik-mendili

Bu temizlik mendilleri; ahşap, paslanmaz çelik, mermer, granit, plastik, porselen, cam ve elektronik gibi tüm yüzeyler için uygundur. Bu mendiller tek kullanımlık. Islak mendillerin daha kalın yapıda olanları gibi düşünün. Temiz bir kokuya sahip. Ben genelde okyanus kokulu ürünleri sevdiğim için bunun kokusunu da beğendim.

farmasi

İçerisinde wax bulunmadığı için tüm yüzeyleri iz bırakmadan temizliyor. Ben ihtiyacım olan her alanda kullanıyorum. Fırınlı ocak kenarları, parke üzerinde yiyecek döküntülerinde, duşakabin camlarının temizliğinde kullanıyorum ve çok memnunum.

farmasi-temizlik-mendili

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın