Farmasi Mr. Wipes Çok Amaçlı Temizleyici

Merhaba sevgili ailem. Bahar temizliğim bittiğine göre kullanmalara doyamadığım MAKYAJDİYARİSTORE Farmasi Mr. Wipes Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici‘yi hemencecik sizinle de tanıştırmak istedim. Tabii ben bu ürünü ilk olarak bahar temizliğim esnasında kullandım ama günlük temizliklerimizde de dahil olmak üzere her türlü temizlikte kullanılabilir. Adı üstünde “ÇOK AMAÇLI.”

Farmasi Danışmanı olmanın avantajıyla ürünlerimi hem uygun fiyatlı alıyorum hem de her ürününü beğenerek kullandığımdan hepsine sırasıyla şans veriyorum.

farmasi-mr-wipes-cok-amacli-temizleyici

Beyaz Sabun Kokulu ve Beyaz Çiçek Kokulu olmak üzere iki farklı seçeneği olan çok amaçlı temizleyicinin bendeki Beyaz Çiçek Kokulu olanı. En yakın zamanda beyaz sabun kokuluyu da denemek istiyorum.

Mr. Wipes Çok Amaçlı Temizleyici hem kullanıcılara hem de çevreye duyarlı, biyolojik olarak parçalanabilen özel formüle sahiptir. Tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin hijyenik temizliği için kullanılır. Durulama gerektirmez.

Kullanım talimatı ise; 5 litre suya 50 ml ürün 

farmasi-cok-amacli-temizleyici

Ürün 500 ml’lik şişede. Konsantre olduğu için aylarca yetiyor zaten. Ben ılık suya karıştırarak kullanıyorum. Doğaya ve insana zararlı (fosfat, sülfat, klorlu ağartıcılar vb.) kimyasallar içermeyen kalıcı hoş kokusu ve uzun süre kalıcı temizliği ile Mr. Wipes Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici Koltuklarda, halılarda, mutfakta, banyoda, mermerde, fayansta kısacası her yerde kullanılıyor. Elde bulaşık ve çamaşırlarda dahi inatçı lekeleri kolayca yok ediyor. Hatta stor perdelerimde bile kullandım. Böyle güzel bir temizlik, böyle hoş bir kokuyla sonuç harika gerçekten.♥

Aynı zamanda içerisinde hindistan cevizi, palmiye yağı gibi doğal bileşenler de bulunduğundan benim egzamalı ellerimde kesinlikle bir soruna yol açmadı. Gönül rahatlığıyla evimin her köşesinde kullanıyorum.

mr-wipes-cok-amacli-temizleyici

Özellikle ilk olarak mutfak dolaplarımı temizlerken kullandığım için tek silişimde dolaplarımı tertemiz yapınca hızımı alamayıp heryerde denedim. Koltuklarımda, perdemdeki sonuç için zaten hayran kaldım. Artık evimden eksik etmeyeceğim temizlik ürünüm olur kendisi. İyiki şimdiden yedeğimde var.♥

farmasi-cok-amacli-temizleyici

Sizde Farmasi Temizlik Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Şimdilik Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın