Farmasi Motto Parfüm

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi’den parfüm koleksiyonuma son dahil ettiğim parfümlerin yorumlarıyla devam ediyoruz. Bir önceki postta yazdığım Farmasi Goya Parfümün incelemesini okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Şimdi de Farmasi Motto Parfümü inceleyeceğiz.

farmasi-motto-parfum

Bu parfüm ilk çıktığı sıralarda firma tarafından testerı gönderilmişti bana. Hatta yanında yeni çıkan diğer parfümlerinde testerları vardı. Fakat ben en çok bunu beğenmiştim. Sonrasında kız kardeşim bu parfümden alıp kullanmaya başlayınca, kokusunun güzelliğinin bir kez daha farkına vardım ve hemen bende aldım.☺

farmasi-motto-parfum-motto-edp

Farmasi Motto Parfüm

Somon renkte, sade aynı zamanda şık tasarımlı cam bir şişede bulunuyor.

Üst Notasında : Kan Portakalı, Mandalina,

Kalp Notasında : Şeftali, Portakal Çiçeği, Yasemin, Gardenya, Bal,

Dip Notasında : Paçuli, Sedir Ağacı ve Meyan Balı bulunuyor.

Artık parfüm içeriklerine o kadar çok alıştım ki sevdiğim içeriklere bakarak da kokusunu bilmeden karar verebilme aşamasına geldim. Mesela Yasemin, Şeftali, Portakal Çiçeği, Sedir Ağacı, Paçuli sevdiğim kokular arasında. Güzel olmama ihtimali bile yok. ☺ Çiçeksi & oryantal bir kokuya sahip. Hem kadınsı, hem ferah. Kalıcılığı da ÇOK BAŞARILI! Çok severek kullanıyorum.

farmasi-motto-edp

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın