Farmasi Men Göz Çevresi Bakım Kremi

Kahvemle birlikte oturdum bilgisayarın başına. Tam motive bir günden daha herkese günaydınlar efendim.☺ Ekim ayında Farmasi’den Sezer Bey’e bir sürü ürün siparişi verdik. Normalde el kremlerini bile benim zorumla, ikram ettiğim zamanlarda burun kıvırarak süren adam bu defa Farmasi‘nin Men Serisindeki ürünlerden Göz Kremi istedi. Kısa süreli bir şaşkınlık yaşadım. Ama neyse dedim nasılsa benim işime yarayacak, Farmasi Müdürü olduğum için sipariş almayı severim, siparişler güzeldir.☺

farmasi-men-goz-cevresi-bakim-kremi

Farmasi Men Göz Çevresi Bakım Kremi

İçerdiği deniz kökenli bitkisel aktifler sayesinde yorgunluk belirtileriyle savaşarak göz çevresinin daha canlı görünmesine yardımcı olur. Göz çevresini rahatlatır ve bakım yapar. Tüm cilt tipleri için uyumludur. 

farmasi-goz-kremifarmasi-men-goz-kremi

Ürün 20 ml’lik, gri-yeşil ambalajlı, sade ve şık tasarımlı bir tüpte. Yoğun bir yapısı var. Sezer’e göz kremiyle ilgili yorumlarını sorduğumda “Bilmiyorum ki böyle göz çevremi yumuşatıyor.” dedi. ☺ Yorum olarak sadece bu cümleyi yazamayacağım için biraz da ben denemek istedim.

  • Her göz çevresi için mercimek tanesi kadar ürün yeterli oluyor.
  • Sürüldüğü andan itibaren göz çevresine ferahlık veriyor, rahatlatıyor.
  • Aynı zamanda nemlendirmesi de çok iyi.
  • Hatta makyaj altında da kullanıma gayet uygun bir ürün. Sezer olur da bırakırsa kullanmayı, hemen alacağım elinden.☺

goz-cevresi-kremi-farmasi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

2 comments

  1. Aahahahaha, ya Ahmet de aynı aşamalardan, bana gelen PR paketlerine ” benlik bir şey var mı?” diye sorma kısmına geldi :)))) Bu göz çevresi kremi aklımda olsun Esra’cım, Ahmet de sever diye düşünüyorum. Çok sevgiler!

    1. Kesinlikle aynı şeyi söylüyorlar. Hatta bazen gına geliyor sürekli sormasından dolayı.☺ Beğeneceğinizi umuyorum. Öpüyorum.♥

Bir cevap yazın