Farmasi Men 3’ü 1 Arada Saç, Yüz ve Duş Jeli

Bugün erkek okuyucularımın oldukça işine yarayacak bir ürün inceleyeceğiz. Eşim de dahil olmak üzere bakım ürünlerinde çeşitli ürün kullanmayı sevmedikleri (ististnalar hariç) için 3 farklı alanda kullanabileceğiniz tek ürün; Farmasi Men 3’ü 1 Arada Saç, Yüz ve Duş Jeli konuğumuz.

farmasi-men-3u-1-arada-enerhi-veren-sac-yuz-ve-dus-jeli

Farmasi Men serisinden geçtiğimiz ay bununla birlikte iki ürün aldık. Bir diğer ürün ise Göz Çevresi Bakım Kremiydi. Onun hakkında inceleme yazısını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

İçerisinde SLS, PARFÜM VE ALKOL bulunmayan;

Farmasi Men 3’ü 1 Arada Saç, Yüz ve Duş Jeli

İsterseniz derinlemesine temizleyen bir şampuan olarak, isterseniz ferahlatıcı bir duş jeli olarak, isterseniz de yüz yıkama jeli olarak kullanabiliyorsunuz. İçerisinde mentol bulunduğu için  hoş bir kokusu var. Birde vaatlerine bakacak olursak;

Yosun özlerinden elde edilen Bioenergizer aktifi ile saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Mentol ile saç derisi ve cildi anında ferahlatırken Ginseng ile mükemmel bir enerji kaynağı görevini görür. Saç derisini ve cildi kurutmadan derinlemesine temizler ve nemlendirir. 

farmasi-men-dus-jelifarmasi-dus-jeli

Ürün 400 ml’lik bir şişede. Farmasi Men serisindeki tüm ürünler gibi siyah-yeşil bir ambalaj tasarımına sahip. Yapısı oldukça yoğun. Eşim yüzü için tercih etmese de, şampuan ve duş jeli olarak kullanıyor. Yağlı saç tipi olduğu için; “Saçlarımı güzel temizliyor, tekrar hemen yağlanmıyor.” diyor. Duş jeli için ise kokusunun kalıcı olduğunu söylüyor. Kokusunu çok beğendiğim için bende arada sırada duş jeli oalrak kullanıyorum. Gerçekten çok kalıcı kokusu. Farmasi’nin diğer ürünleri gibi bunu da çok sevdik biz.

farmasi-men-sac-yuz-ve-dus-jelifarmasi-dus-jeli-

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın