Farmasi Mat Ruj / No : 31

Merhaba sevgili ailem. Farmasi’nin mat ruj serisinden bu ay kendimi tutamayıp bayağı bir ruj aldım. Aslında kimileri beklediğim gibi, kimileri ise internetten baktığım swatchların tam tersi yani dudağımda çok farklı durdu. Aslında denemeden almamak lazım ama Farmasi bir Network şirketi olduğu için, maalesef bu şekilde katalogdan bakarak sipariş verebiliyoruz ancak.

farmasi-mat-ruj-31

Farmasi Mat Ruj serisinde şuan tam olarak 33 farklı renk seçeneği var. Renk skalası oldukça geniş yani. Nude’lardan tutun, pembelere, kahvelere, bordolara kadar herkesin zevkine hitap eden birçok tona sahip. 31 numara ise seriye yeni eklenen renklerden. İsmi “Glam Lilac.”

farmasi-mat-rujlarfarmasi-mat-ruj-no31

31 Numara; tam olarak ismi gibi soğuk alt tonlu lila tonlarında bir ruj. Bileğimde duruşu daha koyu, dudaklarımda daha açık duruyor. Bilek duruşu ve dudakta duruşu haliyle aynı olmayacağı için şaşırmadım. Aşağıdaki fotolarda dudaklarımda duruşunu da göreceksiniz.

farmasi-mat-ruj-no-31farmasi

Bu ruj özellikle benim gibi buğday tenlilerde, hafif bir makyajı kabul etmeyen, göz makyajı isteyen hatta yoğun bir göz makyajında çok daha güzel duran bir tona sahip. Diğer cilt tonlarına sahip kişiler için maalesef yorum yapamayacağım. ☺Ama yinede ben böyle hafif tonlu bir makyajımla da çok yakıştırdım. Sevdim diyebilirim.♥ Mat yapıda olmasına rağmen dudaklarımı kurutmuyor. Kalıcılığı da iyi.

farmasi-mat-ruj-no-31-farmasi-ruj-31

Eğer sizde Farmasi Mat Rujlardan yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın