Farmasi Mat Ruj / No : 15

Merhaba sevgili ailem. Farmasi’nin mat ruj serisinden bu ay kendimi tutamayıp bayağı bir ruj aldım. Aslında kimileri beklediğim gibi, kimileri ise internetten baktığım swatchların tam tersi yani dudağımda çok farklı durdu. Aslında denemeden almamak lazım ama Farmasi bir Network şirketi olduğu için ve bende Farmasi yöneticisi olduğum için ancak katalogdan bakarak sipariş verebiliyoruz. Farmasi Yöneticisi olduğumu instagram hesabımda duyuruyorum ama buradaki okuyucularım arasında da bilmeyenler varsa duyurulur.☺

farmasi-mat-ruj-15-numara

Farmasi Mat Ruj serisinde şuan tam olarak 33 farklı renk seçeneği var. Renk skalası oldukça geniş yani. Nude’lardan tutun, pembelere, kahvelere, bordolara kadar herkesin zevkine hitap eden birçok tona sahip. 15 numaranın ismi ise “Velvet Beige.”

farmasi-mat-ruj-15

15 Numara;  şeftali-nude arası sıcak bir tona sahip. Bilek duruşu ve dudakta duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Aşağıdaki fotolarda dudaklarımda duruşunu da göreceksiniz. Mat yapıda olmasına rağmen dudaklarımı kurutmuyor. Kalıcılığı da iyi.

farmasi-mat-ruj-15nofarmasi-mat-ruj-15-nofarmasi-mat-rujlar

Bu tonun kuşkusuz her cilt tonuna uyum sağlayacağını düşünüyorum. Ve hemen hemen her makyaja yakışabilecek güzel bir ruj. Sıcak alt tonlu olması sebebiyle tek başına kullanıldığında da yüzü canlı gösterebilen rujlardan. İlk aldığım sıralarda kullanmadan önce yakışmayacağını düşünüyordum ama düşündüğümün tam tersi oldu. Ben kendime çok yakıştırdım ve sevdim.

farmasi-mat-ruj-no-15

Eğer sizde Farmasi Mat Rujlardan yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

 

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın