Farmasi Mat Ruj – 27 Numara

Herkese merhaba! Bugün size Farmasi mat rujlarımın arasında ennn ama ennn çok beğendiğim rujumu sizlere takdim etmek istiyorum. Aslında seriden sadece 3 farklı renk aldım. Diğer renkleri sık sık gördüğüm ve bildiğim için bana uyacağını düşündüğüm 3 renk almıştım. Aralarında en beğendiğim ise 27 numara oldu.

farmasi-mat-ruj-27

Farmasi Mat Ruj serisinde şuan tam olarak 33 farklı renk seçeneği var. Renk skalası oldukça geniş yani. Nude’lardan tutun, pembelere, kahvelere, bordolara kadar herkesin zevkine hitap eden birçok tona sahip. 27 numaranın ismi ise “Hot Tahiti.”

farmasi-mat-ruj-no-27farmasi-mat-ruj-27-nofarmasi-mat-rujlar

27 Numara; ismi gibi sıcak alt tonlu bir kahverengi. Ben bu rujun tüm cilt tonlarına yakışacağını düşünüyorum. Hatta esmer tenlerin nude ruj rengi diyebiliriz. Hemde tüm makyajlara yakışan joker bir renk diyebiliriz. Bilek duruşu ve dudakta duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Aşağıdaki fotolarda dudaklarımda duruşunu da göreceksiniz. Mat yapıda olmasına rağmen dudaklarımı kurutmuyor. Kalıcılığı da iyi. Ruju o kadar çok sevdim ki sizin için bir sürü kolaj hazırladım. Hazırsanız başlıyoruz.☺

farmasi-matrujlarfarmasi-mat-ruj27farmasi-matte-lipstick-27farmasi-mat-ruj27-

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz MAKYAJ.DİYARİ yada FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın