Farmasi Limon Kolonyası

Herkese merhaba. Tüm akraba, eş, dost ve ailemizi Farmasi’nin mis gibi kokan ve birçok çeşiti olan kolonyalarına doyurduğumuza göre artık bende evime bir tane almalıydım. ☺ Şaka bir yana ailece Farmasi Girişimcisi olduğumuz için Farmasi ürünleri girmeyen ev kalmayana kadar canla, başla çalışacağız.☺ Gelelim konumuza, bugün Farmasi Limon Kolonyasını inceliyoruz.

farmasi-limon-kolonyasi

Farmasi Kolonya serisinde “Bergamot, Lavanta, Yasemin ve Limon Kolonyası” olmak üzere 4 farklı çeşit bulunuyor. Biz uzun zamandır hep farklı çeşitli kolonyalar kullandığımız için bu defa sadesini (sadesi ne demekse☺) Limon Kolonyası almak istedik. Annemlerde de yine Farmasi’nin limon kolonyasını denediğim ve sevdiğim için hemen bende aldım.

farmasi-limon-kolonyasi-farmasi-lemon-colagne

225 ml’lik sade ambalaj tasarımında bir şişede. Aynı zamanda Aloe Vera da içeriyor. Şimdi hakkında detaylı birşeyler yazmak isterdim ama Limon Kolonyası için daha fazla ne söyleyebilirim ki.☺ Güzel yani. Bizden geçer not aldı.♥ Alın, alın kullanın yahu.

farmasi-kolonya

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın