Farmasi Likit Rujlarım

Herkese merhaba. Bugün yine benim caaanım Farmasi ürünlerimden birini daha inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Müdürü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-likit-rujlar

Bugün burada elimdeki Farmasi likit rujlarımın swatchlarını inceleyeceğiz. Farmasi rujların yapılarını da, kalıcılıklarını da genel olarak beğeniyorum. Hem mat hem parlatıcı serisinin yapıları çok güzel.

Farmasi Likit Rujlarımın Swatchları ve Numaralarıbu şekilde. Aralarındaki favorim ise kesinlikle soldan ikinci sıradaki; Parlatıcı Rujlardan “01 Numara Dusty Rose” 🌷Likit Matlardan ise “03 Nude Essence” 🍂

Peki sizin Farmasi Rujlardan Favoriniz var mı ? Önerilerinizi beklerim.🌟😇

farmasi-rujlar

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz MAKYAJ.DİYARİ yada FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın