Farmasi Likit Mat Ruj / No : 11

Herkese merhaba. Farmasi Likit Mat Ruj serisine 3 farklı renk daha eklendi. Bende yeni renklerden kendime uygun olduğunu düşündüğüm 11 numarasını aldım hemen. Yeterince denediğim için çok geçmeden sizlerle de paylaşmak istedim.

farmasi-likit-mat-ruj-no-11

Farmasi Likit Mat Rujlar esnek formda sünger uçlu aplikatörlere sahip. Bu sayede sürümleri de oldukça pratik. Yapıları yumuşacık. Ve kokuları nefisss… Çikolata gibi kokuyor yahu bu. Hayır birgün sürerken yiyeceğim diye korkuyorum.☺

farmasi-likit-ruj-11farmasi-likit-ruj-no-11

11 So Cute; gül kurusu tonlarında bir ruj.  Elimdeki swatchı ile dudaklarımda duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Bu renk seriden kullandığım diğer renklere nazaran biraz daha opak. O yüzden rengi yakalamak için 2 kat sürmek gerekiyor. Onun dışında kalıcılığı oldukça başarılı. Aşağıdaki fotoğraflarda dudaklarımdaki duruşunu da göreceksiniz. Okumaya devam edin.☺

farmasi-likit-mat-ruj-11farmasi-likit-mat-ruj-11-numara-so-cute

Bu tonlarda rujları ten rengime çok yakıştırıyorum ben. Açıkçası gül kurusu rujlar tüm cilt tonlarına yakışıyor ama benim gibi buğday ve esmer tene sahip olanlara daha çok yakışıyor bence.☺♥ Yani en azından ben öyle düşünüyorum. Sizce nasıl duruyor? Yorumlarınızı bekliyorum.

farmasi-likit-matruj-no11farmasi-likit-mat-ruj-so-cutefarmasi-uyelikfarmasi-likit-ruj-no-11socute

Sizde herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz.♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın